Kanał: Gmina Stargard

Metryczka

  • Widownia: 51368
  • Produkcja: AlfaTV 2012
  • Zdjęcia: Jan Kuczera
  • Montaż: Grzegorz Lickiewicz
  • Realizacja: Kazimierz Rabski

Opis

Niewielkie wsie, często o średniowiecznej historii, wpisane w krajobraz zachodniopomorskiej przyrody. Na przykład Małkocin z odnowionym pałacem położonym w starym wielohektarowym parku, czy z niezwykłym XIX-wiecznym gołębnikiem. Albo Grzędzice, gdzie koniecznie trzeba poznać Kościół z unikatowymi w skali nie tylko regionu polichromiami pochodzącymi z połowy XIV wieku! A wszystko zaledwie parę kilometrów od Stargardu Szczecińskiego.


Skomentuj na Facebooku

Użytkownik ponosi pełną odpowiedzialność za treści komentarzy dodanych na stronie.

Redakcja portalu Polska Telewizja Internetowa nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez użytkowników.

Komentarze